Sprawozdania WOŚP

Data publikacji:
05 stycznia 2024

Kraków 02.01.2024 r.

Zbigniew Żuber
Prezes-Elekt ZG PTR
Koordynator Programu
Diagnostyka Reumatologiczna WOŚP

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,


Najserdeczniejsze życzenia pomyślności i sukcesów w Nowym Roku,

Niebawem kolejny, już 32 finał WOŚP,

Jako reumatolodzy, zostaliśmy wyróżnienie specjalnym, stałym programem wsparcia WOŚP, możemy od wielu lat cieszyć się z dostępności do znakomitego, rewelacyjnego jakościowo sprzętu diagnostycznego, dzięki któremu w znaczący sposób podnieśliśmy poziom naszej pracy.

Jednocześnie, jesteśmy zobowiązani do przekazania danych do Zarządu WOŚP z naszej działalności i wykorzystania darowanego sprzętu diagnostycznego, za 2023 rok.

Bardzo uprzejmie proszę o nadsyłanie sprawozdań z wykorzystania sprzętu diagnostycznego otrzymanego od WOŚP, czyli liczby badań diagnostycznych: USG stawów oraz innych narządów oraz badań DXA. Chciałbym także prosić o podanie liczby hospitalizacji reumatologicznych oraz liczby terapii biologicznych w Państwa Ośrodkach.

Dla Zarządu WOŚP niezwykle ważne są informacje o celowości wyposażania ośrodków reumatologicznych w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, jest to świadectwo wysokiej jakości pracy polskich reumatologów oraz zasadności takiego wsparcia.

Zaszczyt to dla nas, że możemy korzystać ze sprzętu diagnostycznego ofiarowanego WOŚP reumatologii, traktujmy ten fakt jako specjalne wyróżnienie.

Bardzo proszę o pilne nadsyłanie sprawozdań!!!

Serdecznie pozdrawiam Zbyszek Żuber